APIE  POUND TRENIRUOTES

POUND® – tai  energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė! Treniruotės metu naudojamos  specialios lengvos lazdelės Ripstix®, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai.   Ši pilates ir jogos įkvėpta treniruotė  lengvai modifikuojama, todėl tinkama bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Fitneso ekspertų ir muzikos entuziastų sukurta programa POUND®, efektyvią treniruotę pavertė tikru roko vakarėliu sporto salėje!

Kodėl tai veikia?

Treniruotės metu ritmingai mušant lazdelėmis, visam kūnui, o ypatingai viršutinei jo daliai,sukuriamas nestabilumas, aktyvuojami giluminiai raumenys,  todėl  kūnas formuojamas proporcingas ir grakštus.  POUND® treniruotės išsiskiria  specialiai joms sukurtais grojaraščiais ir idealiai prie muzikos pritaikytais judesiais, tad neteks nei skaičiuoti pratimų pakartojimų,nei  žvilgčioti į laikrodį.

Nauda

*stiprinamas raumenynas, dailinamos kūno linijos, sudeginama iki 900 kolorijų per valandą

*mažinamas  kraujospūdis, malšinamas stresas ir nerimas, stiprėja imuninė sistema

*lavinamas ritmo pojūtis, koordinacija, greitis ir ištvermė

POUND® treniruotes veda Simona Margelytė, sertifikuota POUND® PRO. Pedagogė, grupinių užsiėmimų trenerė, turinti didelę šokių patirtį. Dešimt metų lankiusi meninę gimnastiką, išbandžiusi save įvairiuose šokių stiliuose (šiuolaikiniai, hip-hop, zumba ir kt.), šokusi ne viename TV projekte bei dirbusi su Lietuvos bei užsienio choreografais.

Treniruočių kaina

35mėn.
  • +37068611230
Pradėkite jau šiandien